×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
با رایی که برای انتخاب رئیس شورا و شهردار می نویسید امید و اصلاحات را معنا کنید

با رایی که برای انتخاب رئیس شورا و شهردار می نویسید امید و اصلاحات را معنا کنید


بیش از ۱۶۰ نفر از روسای احزاب، کنشگران سیاسی و فعالین ستادی اصلاح طلب استان خواستار پایبندی کامل اعضای منتخب شورای شهر پنجم تبریز از لیست امید به میثاق جمعی اصلاح طلبان شدند. در میان امضا کنندگان این نامه سرگشاده نام برخی از بزرگان این جریان سیاسی در استان، روسای برخی از احزاب، تعدادی از فرمانداران، مدیران کل و بخشداران اصلاح طلب به چشم می خورد.

به گزارش ستاک، متن این نامه سرگشاده، به شرح ذیل می باشد:

 

بسمه تعالی
اعضای محترم اصلاح طلب شورای پنجم کلان شهر تبریز؛

با عرض سلام و تحیات:
نتایج انتخابات۲۹اردیبهشت برای ما اصلاح طلبان شادکامی دو چندانی داشت. جناب آقای روحانی،رئیس جمهور محبوبمان با رایی قاطع و کم نظیر برای دومین بار به ریاست قوه اجرایی مملکت رسیده بود.درکنار آن برای نخستین بار، دوستان وهمفکرانی چون شما از لیست واحد امید توانسته بودید رویداد بی نظیری را در تبریز رقم بزنید و اکثریت کرسی های شورای شهر را بدست آورید.

غیبت چندین دوره ای اصلاح طلبان از شورای شهر و شهرداری تبریز خسارات زیادی را چه از نظر کارشناسی وچه از منظر اعتبار وجایگاه به این نهاد وارد کرده بود. توالی رویدادهای تلخ و آزاردهنده،ضربات جبران ناپذیری را به نام وآوازه تبریز همیشه پابرجا نواخته بود. با تدبیر وکیاست بزرگان اصلاحات گرد آمدیم و هرجا که توانستیم، بر ضرورت تدوین لیست واحد از نامزدهای اصلاح طلب پای فشردیم. با شنیدن هر خبر ناگواری از رد صلاحیت عزیزی از عزیزانمان بغض کردیم و با رسیدن هر مژده ای از تایید صلاحیت شان، شادمانه هلهله کردیم.

 

اصلاحات را بیش از یک جنبش سیاسی، یک مکتب اخلاقی می دانستیم. بنابر این بر ضرورت انعقاد میثاقی جمعی برای وفاداری به مبانی فکری اصلاحات وخرد جمعی و مصالح کلی، تاکید کردیم و نمایندگان خود را به شورای سیاست گذاری فرستادیم تا با چنین پیش شرطی، به تدوین فهرست همت گمارند. دوستان و همراهان چندین ساله خود را که به فهرست نهایی راه نیافتند، بر اساس همین میثاق و پیمان به انصراف و تلاش برای تقویت فهرست واحد ترغیب کردیم. با امیدی در دل، نوایی بر لب و فهرستی در دست، به ستادی به وسعت یک شهر برای شما تبدیل شدیم. همه می دانیم که اگر نبود شوری که نام و یاد اصلاحات در دلها می انگیزد و تلاشهای بی اجر ومنت اصلاح طلبانی که فضای حقیقی و مجازی و رسانه ای را سرشار از عطر و بوی لیست امید ساختند، در مقابل لشکری از رقیبان کارآزموده و بهره مند از پشتیبانی های نجومی ؛ کاری از پیش نمی رفت.

ولی به فضل الهی و به لطف و آزادگی مردمی غیرتمند، چنان نتیجه ای بدست آمد که مستاجران خود مالک پندار همیشگی شورا ؛ تا چندین هفته از هضم آن عاجز شدند و بازشماری چند باره صندوق ها را خواستار گردیدند!

می دانیم که کار دشواری در پیش دارید. مشکلاتی فراوان از گذشته انباشته شده و انبوهی از مطالبات پاسخ داده نشده و نیروی انسانی متورم شده وگره بر روی گره، برایتان به میراث مانده است.شاید مصیبت بارتر از همه، دست های آلوده ای بر منابع شهر گشاده شده و مذاق هایی به سوء استفاده از اموال مردم عادت کرده است. همانها که یک شبه رسانه ها به راه می اندازند و افراد ذینفوذ را به تحرک بر می انگیزند و وعده ها می دهند و مصلحت ها یادآوری می کنند و به مذاکره فرا می خوانند.

ما دوستان پریروز و حامیان دیروز و مدافعان امروزتان را خوب می شناسید. بسیاری از ما سرمایه عمر وجوانی خود را بخاطر دفاع از آرمانهای اصلاحات بذل کرده ایم. نه دست یافتن به منفعتی و نه جلوگیری از ضرری، ما را نتوانسته است از پیگیری مطالبات حق مدارانه و عدالت طلبانه اصلاحات بازدارد. بر سر میثاقی که با شما بسته بودیم ماندیم. امروز هم با درک شرایط دشواری که از مدیریت فعلی شورا و شهرداری تبریز برایتان به میراث خواهد ماند، آستین ها را برای هرگونه کمک برای رفع مشکلات شهر و مردم گرانقدرش بالازده ایم ودر کنارتان هستیم.فقط یک تقاضا از شما داریم”.بر سر عهدی که با ما و شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان و مردم بسته اید استوار بمانید”.

 

 

هستیم،
بر همان عهدی که بستیم…
ومن اله التوفیق

 

اسامی امضا کنندگان:

ایوب آقاجانزاده، مهدی آقازاده، صدرا آقاسی، مرتضی اکبری، اتابک امینی زاده، حسین احمدزاده گلی، سید پوریا امجدی، تورج اسمعیل زاده، علی اروج زاده، اکبرانبارته، ایرج احد زاده، نوید اتابکی، حسین اباذری، صیاد افضل، رضا اکرامی، فرزاد احدی، تقی اصولی، فردین الهیاری، لیدا ابراهیمی، صادق احمدی، یوسف انصاری، سعید احمدیان، احمد بایبوردی، مجید بجانی، رامین بهراد، محمدعلی برخورداری، کیمیا بسطامی، محمد علی برزگری –سید ناصر بلاغی مبین، رحیم بلال زاده، محمد پورحسن، جبرائیل پروان، سعیده پیرمحمدی، اسداله پورموسی، علی پناهپور، جعفر تقوی، علی تیموری، آرش تقی پور، بهروز جباری، محمد جمالی، مهدی جلیلی مرند، عزت جبانی، علیرضاچاروقچی، مهدی چینی فروش، مسعود حسابگر، منصور حاتمی، لیلا حاتمی، عطا حکیمی، مهدی حمیدی، مهدی حسن زاده خانمیری، محمد حسن زاده خانمیری، سید حسام الدین حسامی، میرجعفر حسینی، عظیم حسن زاده، مصطفی حسن پور، سعید حسینی، امیر چمنی، وحید خدادادی، محمدرضا خداوردی زاده، سهیل خرمک، روح اله رحیم پور، احمدرحمانی مقدم، جواد رنجبر، ولی رحیمی نژاد، علی رمضانی، حسن رهبری، محسن رحیمیان، اسماعیل زینال زاده، ایوب دروچی، محمدرضا دهقانی، فایزه دوستدار، موسی ساکت، کیوان سجادی، علی سلطانی، امیرعباس سلطانپور، مسلم سلیم زاده، سیدجمال سیدزاده، نصرت اله شاهدی، محمدمهدی شاهدی، سمانه شاهدی، هادی شیخ عظیمی، وحیدشیخ بگلو، امیرشمس الدین لو، مهدی صادقی، ملیحه صندوق دار، جواد طاهری، اصغر طالبی، سیدمحمدحسین طباطباوکیلی، رضاطوسی، کریم عابدی، مهران عباسپور، ریحانه عطایی، الهوردی عظیمی، جعفر عباسیان، بابک علیاری، پیمان عیاری، سارا عدیمی، محمدعلیون، حامد غفارزاده، اتابک فرزانی مهربانی، رضا فرید یحیایی، حسن فیضی، علی فیضی، بهزاد فرزام فر، ندا فرهی، رحیم قاسم زاده، هوشنگ قلی پور، یوسف قادری مهر، محسن قهرمان نژاد، غلامحسین قره خانی، یحیی کوهنورد، خداوردی کریم نژاد، خاطره کلیبری، مسعود کریم زاد شریفی، تقی کرمی، علیرضا کریمی، داوود کهنمویی، جلال گل ریحان، غلامرضا گل پسند، توحید لطفی پور، توفیق مرتضی پور، زهرا محسنی، اروجعلی محمدی، محمد محمدی، بهمن محمدپور، سیذ جلیل موسوی، اردشیرمطهری، کامبیز مشوق، زینب محوی، مرتضی محمد زاده، حسن مستفید، مهدی مستفید، صبا موافقی، سیدعلی موسوی، حمیدرضا میرزاخانی، حسین مصری، جعفرصادق محمدزاده، محمدمرادی، سیدمرتضی مرتضوی، بهنام نیک زاد، علی اکبر نژادرضا، موسی نیکنام، قادر ناصری، صادق نیک آذر، محسن همت جو، بهرام هوشنگی شندی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true