×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
تمام ظرفیت خود را برای بازگرداندن اعتبار شورای شهر و شهرداری تبریز بکار خواهم گرفت

تمام ظرفیت خود را برای بازگرداندن اعتبار شورای شهر و شهرداری تبریز بکار خواهم گرفت


دکتر شکور اکبرنژاد با انتشار نامه ای از پایبندی خود به اصول اصلاح طلبی خبر داد.

به گزارش ستاک، دکتر شکور اکبرنژاد، منتخب پنچمین دوره شورای شهر تبریز و نفر اول لیست امید با انتشار نامه ای به نامه سرگشاده جمعی از اصلاح طلبان تبریز که هفته گذشته منتشر شده بود، پاسخ داد. اکبرنژاد در این نامه ضمن اعلام پایبندی به اصول اصلاح طلبی از لزوم انتخاب شهرداری مجرب، پاکدست و متعهد سخن گفته است.

متن کامل این نامه که در اختیار «ستاک» قرار گرفته، به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی
دوستان عزیز،همراهان همیشگی،برادران وخواهران عزیز اصلاح طلب:

نامه سرگشاده ای که از سر تعهد،احساس مسئولیت نسبت به جریان مردمی و اصیل اصلاحات و لطف و محبت نسبت به اعضای لیست امید شورای اسلامی کلانشهر تبریز نوشته بودید واصل شد.

از همدلی و انسجامی که در اقدامتان و صمیمیت و صداقتی که در کلامتان موج می زد نهایت خرسندی و مباهات حاصل شد. بسیار خرسند شدم که خواهر و برادرانتان را در شورای منتخب پنجم از نقطه نظرات و دغدغه های ارزشمندتان بهره مند می کنید که این اقدام، نوید برقراری تعامل و همکاری سازنده ای را میان شورای شهر تبریز و کنشگران دلسوز و دردآشنای اصلاح طلب در طول دوره خدمت گذاری شورای پنجم می دهد.

بعنوان یکی از اعضای لیست امید که به اعتبار اصلاحات، همت شما خوبان و اعتماد گسترده اهالی فرهنگ مدار تبریز به شورا راه یافته ام، کلیه ظرفیتهای خود را برای بازگرداندن اعتماد و اعتبار به شورای شهر و شهرداری تبریز بکار خواهم گرفت و شاهد تلاش ارزشمند دیگر عزیزان منتخب نیز برای ارتقای شان و جایگاه تبریز همیشه سربلند در طی این مدت بوده ام.

بطور حتم رفع مشکلات انباشته شده مدیریت شهری در کلیه حوزه ها و استفاده بهینه از فرصت تبریز۲۰۱۸ جز در سایه پایبندی و وفاداری به میثاق جمعی و تعهدی که ما بعنوان نمایندگان جریان اصلاحات در شورای شهر تبریز در مقابل شما عزیزان و کلیه اقشار مردمی که به این گفتمان اعتماد کرده اند احساس می کنیم، امکان پذیر نخواهد بود. علاوه بر این بحمداله در سایه تجربه و روحیه کارجمعی اعضای لیست امید تعاملی مطلوب با سایر اعضای محترم شورای منتخب طی این مدت ایجاد شده است که به یاری خداوند به زودی شاهد ثمرات ارزشمند آن در تعیین شهرداری مجرب، پاکدست و متعهد و همچنین تدارک نقشه راهی علمی و جامع برای کلیه عرصه های مدیریت شهری خواهیم بود.

ضمن قدردانی خاضعانه از اقدام ارزشمندتان توفیق روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال خواهانم و امیدوارم تفضل الهی و بهره گیری از افکار و اندیشه های شما و کلیه دوستداران عزت و اعتلای شهر تبریز همیشه سرافراز، موجبات کارآمدی و ثمربخشی شورای پنجم تبریز را فراهم آورد.

شکور اکبر نژاد
عضو منتخب مردم تبریز در شورای اسلامی کلان شهر تبریز،دوره پنجم

true
true
true
true
  1. مهسا کریمی

    درود بر دکتر اکبرنژاد

  2. سعید

    امید که با تعیین شهردار در همین روزها کار کذاب نجفی را تمام کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true