×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ اسفند - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
تشکیل جلسه با نمایندگان مجلس و وزیر صنعت در خصوص واردات تراکتور/ تاکید بر تولید داخلی با استاندارد مطلوب

تشکیل جلسه با نمایندگان مجلس و وزیر صنعت در خصوص واردات تراکتور/ تاکید بر تولید داخلی با استاندارد مطلوب


به گزارش ستاک، مجید خدابخش امروز در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در اهتمام ویژه به تولید ملی و اشتغال‌زایی همچنین برنامه‌های دولت تدبیر و امید و شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور در راستای اهمیت به موضوع تولید داخلی، روند توجه به تولیدات داخلی در استان آذربایجان‌شرقی اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه مطابق با شعار سال باید تولید داخلی که اشتغال‌زایی را نیز به همراه دارد را مورد حمایت قرار داد، افزود: حمایت از تولید داخلی جزو اولویت‌های استان آذربایجان‌شرقی خواهد بود و از تمام ظرفیت‌های موجود برای این امر استفاده خواهد شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: تاکید و پیشنهاد برای توجه به تولید داخلی همراه با ارتقای کیفیت و رعایت استانداردهای کیفیتی است تا بتوان با کیفیت مطلوب در تولیدات داخلی و رعایت استاندارد دست هر گونه واردات خارجی که در کشور قابلیت تولید دارد  را قطع کرد.

وی با اشاره به وضعیت واردات تراکتور از دو کشور هند و چین با تعرفه بسیار کم بیان کرد: قطعاً در این زمینه جلسه و نشستی با نمایندگان استان و وزارت صنعت و معدن خواهیم داشت تا بتوان اولویت اصلی را تولید داخلی با استاندارد مطلوب قرار داد و اشتغال‌زایی در استان را گسترش داد زیرا مجموعه تراکتورسازی یک مجموعه عظیم و خودکفایی است که توانسته با تولیدات خود تعداد زیادی را به کار گیرد.

این مسوول ارشد استان خاطرنشان کرد: امسال از سوی مقام معظم رهبری  سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده و اولویت دولت دوازدهم نیز اشتغال‌زایی به ویژه برای جوانان فارغ‌التحصیل است و از این رو تمام برنامه‌ها در این راستا و منطبق با شعار سال خواهد بود.

وی اضافه کرد: استان آذربایجان‌شرقی از نظر نیروی انسانی توانمند و متخصص غنی بوده و توانایی و ظرفیت بالایی در اجرای شعار سال دارد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true